Дитячі дні народження і свята

Якщо Ви хочете відсвяткуваті День народження Вашого малюка, то ми подбаємо про те, щоб Ваше свято стало ще веселіше.

Ми пропонуємо різні сценарії проведення свята, які будуть максимально адаптовані під смаки Вашого малюка. Хочете побачити клоунів або фею? Або врятувати принцесу з ув'язнення? А може, хочете побачити Бетмена? Відправитися на містичний острів разом з піратами?

Це лише мала частина пропозицій по проведенню дитячого свята!   Також Ви можете замовити додаткову атрибутику, Піньята, аеродизайн, святкове оформлене приміщення, фото відео зйомку і святковий торт.  

Ми чекаємо на Ваші заявки та готові взяти на себе питання по організації самого Дитячого у світі свята!  

Всю необхідну інформацію можна дізнатися за нашими телефонами.

День народження - найбільш радісне свято дитинства. Саме в зв'язку цим днем у дитини виникає і розвивається почуття власної значущості, унікальності, без якого не виростити особистість з високою самооцінкою. Святкувати день народження можна починати з самого раннього віку, тим більше що мало хто з батьків відмовить собі в задоволенні зайвий раз відзначити таку дату, як поява свою дитину на світ.

Коли дитина йде в дитячий сад і потрапляє в суспільство інших дітей, святкування дня народження набуває нового змісту. Тепер це не просто день, коли його вітають тато з мамою і інші близькі родичі. У цей період з'являється оцінка і схвалення оточуючих людей: інших дітей, вихователів, педагогів. Дитина может бути ще занадто малою, щоб надавати всьому цьому повноцінне значення, але інстинктивно він не може не радіти з того, що знаходиться в центрі уваги. Адже це те, чого в першу чергу потребують всі діти.

Всю необхідну інформацію можна дізнатися за нашими телефонами.

Організація дитячих днів народження в Києві

Дитячий садок "Антошка" пропонує вам проведення дня народження вашої дитини за веселою і насиченою програмою. Звичайно ж, у нас будуть подарунки, будуть клоуни або інші відомі персонажі, буде іменинний торт. Можна розробити спеціальний сценарій свята. Найголовніше, що ваша дитина в день свого народження:

  • буде перебувати в теплій і радісній атмосфері, в оточенні інших дітей;
  • отримає все належні почесті іменинника;
  • разом з друзями спробує смачний святковий торт та інші солодощі;
  • зможе запросить маму, тата, братиків і сестричок або інших близьких людей.

За бажанням батьків можливо святкове прикрашання залу, символічні подарунки (наприклад, гелеві кульки) для інших дітей. Також є пропозиції провести день народження у вигляді костюмованого свята: тоді малюк і всі його друзі будуть в карнавальних костюмах обраної тематики. Який би з варіантів ви не вибрали, ви можете бути впевнені, що день народження в "Антошка" запам'ятається вашій дитині як один з найцікавіших і захоплюючих.

Дитячі свята в затишній атмосфері

Як і будь-яке інше свято для дітей, день народження можна організувати за допомогою садка "Антошка", навіть якщо дитина не є його вихованцем. Ми запропонуємо комплексну програму проведення та демократичні ціни на оренду залу. Можна покликати гостей як з числа своїх знайомих, так і з різних вікових груп "Антошки".

Якщо з якихось причин (наприклад, через медичні показання) дитина не відвідує дитячий сад взагалі, в цей день він не буде відчувати себе самотнім. Інші діти з задоволенням привітають його і візьмуть участь у святі. Проведення дитячих днів народження в "Антошка" - зручний і повноцінний варіант яскравої події в житті вашої дитини.

Всю необхідну інформацію можна дізнатися за нашими телефонами.