Організація свят

Центр свят і розваг для дітей з 2-х до 10 років

У Вашої дитини День народження, іменини чи якась важлива в його житті дата?

Ми допоможемо організувати веселе і незабутнє свято для малюка і його друзів!

Всю необхідну інформацію можна дізнатися за нашими телефонами.

За Вашим бажанням свято може в себе включати:

  • Театралізовану, костюмовану, музичну вистава з декораціями і спец-ефектами;
  • Веселі клоуни (ігри, конкурси, маски, казки, костюми всім дітям, призи, вікторини та подарунки);
  • Відеозйомка (барвистий диск з накаткою фотографії іменинника);
  • Професійний дитячий фотограф (слайд-шоу з музичним супроводом на яскраво оформленому диску);
  • Прикраса кулями c зображенням улюблених мультяшних героїв;
  • Прокат карнавальних костюмів;
  • Казкова Новорічна вистава, Дід Мороз і Снігуронька з чудесами у Вас вдома;
  • Допоможемо підібрати кафе, ресторан, дитячий розважальний комплекс і т.д .;

Це свято стане по-справжньому незабутнім !!!

Замовити свято можна в кафе, додому, на дачу, дитячий сад, школу.

Ми порадимо Вам аніматора в залежності від віку Вашої дитини, прикрасимо приміщення повітряними кулями, приготуємо до свята чудовий торт з фігуркою будь-якого казкового героя, організуємо професійну фото- і відео- зйомку ... Усі Ваші побажання будуть враховані ... Ви можете бути впевнені в незабутніх хвилинах щастя і захоплення, спогади про які залишаться надовго.

Проведення дитячих свят можливо в дитячому саду, в школі, в кафе, на природі, так само підійде дитячий ресторан або розважальний центр. Але навіть якщо ви вирішите влаштувати дитячий день народження вдома потрібно продумати все до дрібниць.

Будь-дитячий день народження та інші дитячі свята це большаяі серйозна робота для дорослих. Починати завжди слід з планування. Хороше свято не може обійтися без сценарію. Сценарії дитячих свят - це те сполучна ланка всього торжества, яке допоможе нічого не упустити і не забути.
День народження, сценарій якого особливо важливе, свято персональне, тому тут важливо підібрати все до найдрібніших подробиць під винуватця торжества. Сценарій дитячого дня народження обов'язково повинен відповідати віку дитини і його гостей. Залежно від його переваг потрібно вибрати ведучих та інших казкових героїв, дитячі конкурси, ігри.

Чи не маловажно прикраса свят. Прикраса сцени і приміщення в цілому допоможе налаштувати присутніх на хвилю свята. Прикраса повітряними кулями не залишить байдужим жодного дитини.

Але повітряні кулі та конкурси - це ще не все, про що потрібно подбати. Дитячі свята не можуть обійтися без їжі, тому необхідно влаштувати дитячі столи.
На жаль, через усю підготовки для батьків дитячі свята перетворюються в працю і турботи, тому вони не можуть повною мірою насолодитися процесом і порадіти разом з дитиною. Щоб зняти з себе цей тягар проведіть дитячий день народження в дитячому саду "Антошка". Наш дитячий садок запропонує вам різноманітні сценарії дитячих свят: сценарій дитячого дня народження, сценарії дитячих спортивних свят, сценарії шкільних свят, сценарії літніх дитячих свят і для будь-яких інших випадків. Ми не просто проводимо дитячі свята, ми влаштовуємо найвеселіші дитячі свята.

Для вашого малюка ми організуємо і проведемо не тільки дні народження і Нового року, а й дитячі свята 8 березня, свято дитячої книги, дитячі літні свята, осінні свята, дитячі спортивні свята і будь-які інші дитячі свята на всі випадки життя.
Наш дитячий садок подарує незабутні дитячі свята вам і вашим дітям.

ЯК ЗАМОВИТИ...

Всю необхідну інформацію можна дізнатися за нашими телефонами.

На нашому сайті Ви зможете знайти все, що надаються нами з проведення та організації свят ... Бажаємо успіху !!