Про наший садок

О, якими відкритими, довірливими, простодушними входять у великий світ наші діти! Якими веселими, життєрадісними, допитливими ростуть вони!
Як їм цікавий новий світ, що відкривається відразу за порогом звичної рідної домівки! І як же важливо зберегти у них це відчуття чистоти, щирості, радості життя !
І допомогти в пізнанні цього великого світу, дати початкові знання, сформувати уявлення про основні поняття, розвинути перші навички, навчити спілкуватися, дружити.
І, звичайно, вирости здоровими, сильними, умілими, самостійними, впевненими в собі !

Дитячий садок «Антошка» створив для самих маленьких, найулюбленіших наших хлопчиків і дівчаток свій світ -

«СВІТ ДИТИНСТВА».

Як в ньому живеться малюкам? Чи здорові вони, активні? Як відпочивають, що їдять? Чи добре готуються до школи? Ми з радістю відповідаємо на ці та інші ваші запитання!

Протягом 12 років дитячий садок «Антошка» успішно готує дітей до шкільного життя. Всі випускники нашого саду вступають в обрану для них батьками школу.

Ми з повагою ставимося до бажання мам і тат брати участь в процесі виховання дітей, до їх інтересу стежити за розвитком і дорослішанням свого малюка. І у наших батьків є така можливість.
Батьківські конференції, надання звітності про заняття і успіхи малюків, обговорення з фахівцями проблем і питань виховання та здоров'я дітей, відкритість всієї діяльності дитячого саду надають мамам і татам умови для реалізації своєї батьківської активності.

Педагоги, вихователі, медичні працівники, кухарі - всі наші співробітники ставлять собі за мету сприяння становленню дитини як особистості. Наші принципи спілкування: розуміння, визнання, терпіння, прийняття особистості дитини, що не ігнорують його почуттів і емоцій, задоволення його основних вікових потреб в русі, спілкуванні, пізнанні.