дитячий садок
Our mission kids dots

Місія нашого саду

Ми допомагаємо в пізнанні цього великого світу, даємо базові знання, розвиваємо перші навички, вчимо спілкуватися, дружити. І, звичайно ж, допомагаємо вирости здоровими, сильними, умілими, самостійними, впевненими в собі!

Під час ігор наші вихованці отримують базові знання та навички, а також уміння застосовувати їх в потрібному місці і в потрібний час.

lines

Протягом 15 років дитячий садок «Antoshka Kids» успішно готує дітей до шкільного життя. Всі випускники зможуть спокійно, без стресу надійти в будь-яку вподобану школу.

lines

Педагоги, вихователі, медичні працівники, кухарі - всі наші співробітники ставлять собі за мету сприяння становленню дитини як особистості.

lines

Батьківські конференції, надання звітності про заняття і успіхи хлопців, обговорення з фахівцями проблем і питань виховання та здоров'я дітей, відкритість всієї діяльності дитячого саду створюють батькам умови для контролю за розвитком дитини, поки він знаходиться в дитячому саду.

Вибирайте для своїх дітей все найкраще
Запишіться на екскурсію в «Antoshka Kids»

know more
know more
lines

Садок - як сім'я

Ваші діти в надійних руках кращих вихователів! Вони - не тільки професійні педагоги, а й люблять дітей і свою справу. Тривалий час ми шукали і відбирали кращих! Наші вчителі регулярно відвідують семінари, обмінюються досвідом з педагогами з інших міст України та Великобританії.

Ми не просто навчаємо дітей, ми виховуємо їх, готовим до дорослого життя, любимо і приймаємо такими, якими вони є. Ми - допомога і підтримка для дитини, його друга сім'я.

family family
kids antoshka kids antoshka kids antoshka kids antoshka
lines

Від найменших до першокласників - 365 днів на рік

Ми працюємо цілий рік і приймаємо діток від одного року до 10 років незалежно від пори року.

lines

Батьки - частина нашої команди

Культурно-пізнавальне дозвілля батьків спільно з дітьми, командою педагогів, клубна робота, спільні дні народження, що дозволяють ближче пізнати один одного.

lines

Партнерство та спільний розвиток

У дитячому садку «Antoshka Kids» ви станете частиною унікального співтовариства, головна мета якого створити максимальні умови для розвитку щасливих та успішних дітей.

Кожна дитина в садку - це безумовна цінність, яку люблять і приймають.

know more
kids antoshka kids antoshka kids antoshka kids antoshka

Для зручності ми пропонуємо групи повного і неповного дня

дитячий садок

Групи повного дня.

Дитячий садок «Antoshka Kids» запрошує дітей в групи повного дня перебування. Група працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00. Тут дитині запропонують 5-ти разове органічне збалансоване харчування та навчальні програми, які проходять в нашому саду (розвиваючі ігри та заняття за програмою, спілкування з однолітками, прогулянки, сон).

дитячий садок

Групи неповного дня.

Якщо Ви не хочете, щоб Ваша дитина відвідувала сад повний день, то наш дитячий садок «Antoshka Kids» пропонує групу короткотривалого перебування, яка працює з 8:00 до 13:00 або з 15:00 до 20:00.

kids antoshka kids antoshka kids antoshka kids antoshka

А також групи вихідного дня

дитячий садок

Групи вихідного дня.

Група працює в суботу та неділю з 8:00 до 20:00. Тут дитині запропонують 5-ти разове органічне збалансоване харчування і навчальні програми, які проходять в нашому саду (розвиваючі ігри та заняття за програмою, спілкування з однолітками, прогулянки, сон).

дитячий садок

Хочете отримати детальну інформацію про «Antoshka Kids»?

дитячий садок

Залиште заявку

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом  дитячий садок
  дитячий садок дитячий садок
  дитячий садок
  салон красоты
  салон красоты

  Харькiв

  дитячий садок

  Шевченківський район,
  вул. Данилевського, 38

  Ленінський район,
  вул. Костромська, 33

  Київ

  дитячий садок

  Голосіївський район,
  вул. Ломоносова, 73Е

  Дніпровський район,
  Дарницький бульвар, 8В

  lines lines