X
ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ

Мы свяжемся с вами и договоримся о дате и времени экскурсии  групи вихідного дня
  kids antoshka kids antoshka kids antoshka kids antoshka

  Група вихідного дня

  Сучасна система освіти має на увазі, що перебування дошкільнят у дитячому садку має здійснюватися виключно в будні дні, тобто з понеділка по п'ятницю. Але що ж робити тим батькам, графік роботи яких не збігається із загальноприйнятим, і тому в суботу або неділю, коли доводиться виходити на зміну, їм просто нема з ким залишити дитину?

  Спеціально для таких цілей і існує група вихідного дня, що працює в дитячому саду «Antoshka Kids». Умови перебування тут нічим не відрізняються від звичайних: діти також перебувають під наглядом вихователя, гуляють, сплять вдень, займаються і отримують повноцінне харчування.
  Привести дитину в «Antoshka Kids» в суботу та неділю можна або на цілий день, або всього на кілька годин. Останній варіант дуже зручний для тих мам і тат, які хочуть у вихідні зайнятися важливими справами, не маючи можливості зробити це в будні дні.
  Група працює в суботу та неділю з 8:00 до 20:00. Тут дитині запропонують 5-ти разове органічне збалансоване харчування і навчальні програми, які проходять в нашому саду (розвиваючі ігри та заняття за програмою, спілкування з однолітками, прогулянки, сон).

  Відвідуючи групу вихідного дня в своєму саду «Antoshka Kids», дитина не відчуває стресу, оскільки знаходиться в знайомій обстановці. Крім того, по суботах і неділях в садку зазвичай дуже мало дітей, що дозволяє педагогу приділити максимум уваги кожному своєму вихованцю.

  групи вихідного дня

  Хочете отримати детальну інформацію в «Antoshka Kids»?

  групи вихідного дня

  Залиште заявку

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом   групи вихідного дня
   групи вихідного дня
   групи вихідного дня
   групи вихідного дня

   Харькiв

   групи вихідного дня

   Шевченківський район,
   вул. Данилевського, 38

   Ленінський район,
   вул. Костромська, 33

   Київ

   групи вихідного дня

   Голосіївський район,
   вул. Ломоносова, 73Е

   Дніпровський район,
   Дарницький бульвар, 8В

   lines lines