X
ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ

Мы свяжемся с вами и договоримся о дате и времени экскурсии  мовні заняття
  kids antoshka kids antoshka kids antoshka kids antoshka
  Англійська мова

  Лондонська трирівнева програма з відео- і аудіо- матеріалами та настільними іграми.
  На заняттях об'єднуються різні форми і прийоми роботи, гра поєднується з музикою, рісунком. При вивченні англійської мови дошкільнята розучують пісні, лічилки, римування, а також інсценують казки.
  Успіх занять досягається за рахунок того, що на першому етапі навчання основне завдання - динамічний розвиток усного мовлення - розмовна мова і розуміння мови на слух.
  Заняття проходять в захоплюючій формі, допомагаючи познайомитися з культурою країни, мову якої вивчає дитина.
  На заняттях діти освоюють ази граматики. Вивчення іноземної мови необхідно дітям, так як вони багато виїжджають за кордон, живуть в двомовних сім'ях, надходять в школи з поглибленим вивченням англійської мови, гімназії.

  Ми проводимо індивідуальні заняття з вивчення англійської мови, тому запис на заняття в залежності від наявності вільного часу.

  Німецька мова

  Тільки у нас Ви можете займатися вивченням німецької мови з носієм, який здобув освіту в Німеччині.

  • Можливо навчання дитина + батьки.
  • Початок занять по мірі формування групи.
  • Ми врахуємо всі ваші побажання та пропозиції.

  Групи до 3 чоловік. Заняття в суботу та неділю.

  Іспанська мова

  Тільки у нас Ви можете займатися вивченням іспанської мови з іспаномовним викладачем Юлією, яка здобула освіту в Іспанії, практикуючи іспанську на високому рівні.

  • Можливо навчання дитина + батьки.
  • Початок занять по мірі формування групи.
  • Ми врахуємо всі ваші побажання і пропозиції.

  Групи до 3 чоловік, заняття в суботу та неділю.

  Французька мова

  Доведений науковий факт: діти, що говорять на двох мовах, з легкістю можуть освоїти третю і навіть четверту іноземну мову в ранньому дитинстві без особливих зусиль. Головне - це не упустити момент, коли дитина активно освоює світ навколо себе, і йому все здається цікавим.
  Ми пропонуємо новаторську програму навчання французької мови через музику, ляльковий театр, рухливі та інтерактивні ігри. У програмі використовується безліч ігрових наочних матеріалів, а також аудіо і відео матеріали.
  Мета курсу: вивчення французької мови через ігрову і інтелектуальну діяльність. На заняттях дітям пропонуються вірші і пісні французькою мовою, творчі завдання, ігри та інші види діяльності, які найбільш цікаві для дітей даного віку. Курс не тільки розвиває розумові здібності дітей, але створює основу для мотивованого вивчення мови в подальшому.

  Ми проводимо індивідуальні заняття з вивчення англійської мови, тому запис на заняття в залежності від наявності вільного часу.

  Китайська мова

  Сьогодні вивчати китайську мову стає популярно і модно. Якщо ви є тими батьками, які турбуються про перспективне майбутнє своєї дитину, вивчення китайської мови стане відмінним рішенням і надійним інвестуванням в успіх і благополуччя дитини. Все навчання проходить в ігровій формі, тому діти не втомлюються, а сам процес навчання дітей стає такою собі пригодою і забавою. Грамотні і компетентні педагоги мають багатий досвід, що дозволить зробити процес вивчення максимально ефективним.
  Китайська мова для дітей викладається в найбільш зручній та комфортній для них обстановці, а кількість учнів в групі становить 8-10 чоловік, що дозволить:

  • захопити дітей корисним і пізнавальним заняттям;
  • розвинути в дитині нові якості, а саме посидючість, старанність, увага, розвиток пам'яті;
  • освоїти нову мову, оволодіти їй на гідному рівні.

  Ми проводимо індивідуальні заняття з вивчення англійської мови, тому запис на заняття в залежності від наявності вільного часу.

  мовні заняття

  Хочете записати свою дитину в «Antoshka Kids»?

  мовні заняття

  Залиште заявку

  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом   мовні заняття
   мовні заняття
   мовнi заняття
   мовнi заняття

   Харькiв

   мовні заняття

   Шевченківський район,
   вул. Данилевського, 38

   Ленінський район,
   вул. Костромська, 33

   Київ

   мовні заняття

   Голосіївський район,
   вул. Ломоносова, 73Е

   Дніпровський район,
   Дарницький бульвар, 8В

   lines lines